KONST / Litografier / Färglitografi 12422192
nr 1242 2192
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad, daterad 54. Motivet: 49x38
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:58:24
1.000 kr
1.200 kr
18 mar
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg